JP Montage GmbH s.r.o.

Máte rádi cestování, relaxaci v přírodě a přitom ve vlastím bydlení? Nechcete být připoutáni na jedno místo spojené s časovou náročností výstavby vaše vysněného domu, nebo chaty, složitých povolení apod.? Chcete být pokaždé jinde, když se vám zlíbí, ale pořád ve svém? Pak jste tu správně.

 

Tiny Home nabízí útulné bydlení či rekreaci nezávislé na lokalitě. Můžete si ho vzít, kam budete chtít.

Tiny Home je vyráběn na podvozku ( plošina ) s tažným zařízením pro ISO 50
Rozměry a nosnost se konzultují individuálně, dle přání a potřeb zákazníka.

 

Konstrukce je vyrobena z KVH kranolů pro jejich stálost vůči kroucení a prasklinám oproti běžnému stavebnímu řezivu a obzvláště je kladen důraz na tesařské spoje, které jsou dlabané, následně lepené a pojištěné pevnostním šroubením, aby se dosáhlo co největší tuhosti konstrukce pro stabilitu stavby při přepravě.

 

Obložení exteriéru a interiéru se navrhuje opět po individuální dohodě se zákazníkem, kde můžeme nabídnout řadu materiálů, jako dřevěné obklady, palubky, obklady podobných materiálů, nebo plech. Důležitá je mimo jiné hlavně hmotnost a pevnost zvoleného materiálu.

 

Doporučujeme imitaci roubení ze smrkového dřeva, která působí přírodně a masivně, přičemž je maximálně odlehčená a je zachována její pevnost.

 

Domek je izolovaný standarně ex. polystyrenem ( vaty a podobné materiály nedoporučujeme, jelikož se při přepravě deformují a ztrácí tím izolační vlastnosti.


Součástí stavby jsou rozvody elektro, vody a plynu z PB lahve. dle ČSN
Sociální zařízení, kuchyň a topné tělěsa montujeme po indiviulální dohodě se zákazníkem.

 

Domek je celoročně obyvatelný:

 

Bez stavebního povolení ( stavba se bere jako náklad )
Rozměry max. námi dodávané: Š 2545 x D 9800 x V 4000 mm.
Domky vám samozřejmě můžeme postavit i na podvalu od kamionu, nebo jen tak na vámi zvolelém pozemku a základech. ( u těchto staveb už nejsme omezeni rozměry ani hmotností a stavíme je dle projektové dokumentace, kterou můžeme také zajistit ).

 

Řidičské oprávnění pro tažení námi dodávaného Tiny Home: B, B96 nebo BE dle celkové hmotnosti přívěsu ( soupravy ).

 

Domek je v případě pravidelné technické kontroly přívěsu odnímatelný z přívěsu. Tuto službu zajištujeme samozřejmě také.

 

Domek je schopný provozu 10 minut po zaparkování, stačí zajistit a vyrovnat domek šroubovacími patkami, připojit sítě a je to.

 

Jsme schopni zajistit i solární systém el. energie. V kombinaci s plynovými lahvemi a nádrží na vodu se stanete zcela nezávislými na přípojkách. Pak můžete parkovat skoro kdekoliv.

 

Cena Tiny Home se stanovuje dle individualní poptávky, dle použitých materiálů a složitosti stavby. Orientační cena je od 40.000 kč / 1 M2 zastavěné plochy včetně podvozku.

Vaše dotazy o Tiny Home vám rádi zodpovíme, napište nám:
Back to top